Geri

TIENS 28. YIL KÜRESEL KARNAVAL ZİRVESİ

Türkiye TIENS tarihinde Türkiye'den giden ilk ekip olma özelliğine sahip 4 takım arkadaşımız Çin'e gittiler.

DEPREM BÖLGESİ ZİYARETLERİ

Kuzey Amerika Direktörü SUN LULU ve TİENS Grup Başkan Yardımcısı Wang Fei liderlerimiz Deprem bölgelerini ziyaret ettiler.

30 EYLÜL DİYARBAKIR GÜNÜBİRLİK AKADEMİ

30 Eylül tarihinde Diyabakır Üçkuyular Uygulama Oteli’nde Bronz Aslan Hayrettin Boğay koordinasyonuyla Günübirlik Akademi gerçekleştirildi. Altın Aslan Veysi Denli’nin katılımıyla gerçekleşen akademi de bir çok üs düzey liderlerimiz tarafından seminer verildi.

29-30 EYLÜL & 1 EKİM / İNEGÖL OYLAT AKADEMİ

Gümüş Aslan kariyerindeki Engin Akgün’ün koordinatörlüğünü üstlendiği İnegöl Oylat Çağlayan Otel de gerçekleşen akademide Mevlüt Eren, Ender Akgün, Canan Kayacı, Emine Biçer, Dilek Topu ve birçok üst düzey liderlerimizi seminerler verdi.

17 EYLÜL İSTANBUL AKADEMİ

17 Eylül tarihinde İstanbul Dream Hill Hotel yıldızlar geçidine şahit oldu. Günübirlik Akademi de Mevlüt – İsmigül Eren, Canan Kayacı, Pelin Şeran, Ferhat Karakaya ve birçok aslan kariyerindeki liderlerimiz eğitim seminerleri verdiler.

16 EYLÜL MARDİN İŞ FIRSAT SUNUMU

16 Eylül de Mardin Üniversitesinde gerçekleştirilen İş Fırsat Sunumu’na TIENS Ülke Müdürü Can Çetin, Veysi Denli, Bilal Anğay ve değerli liderlerimiz katıldı.

15-16-17 EYLÜL KIRŞEHİR AKADEMİ

Yönetici Mevlüt Eren’in Online olarak katılımıyla gerçekleşen Kırşehir Armas Termal Resort Akademisine Ömer & Şengül Bozalan, Cuma & Şükriye Sevinç, Fatih & Raife Açıkgöz ve çok değerli liderlerimiz katıldı.

10 EYLÜL ANKARA AKADEMİ

10 Eylül de Mevlüt Eren, Ender Akgün, Emine Saadet Biçer ve birçok değerli liderlerimiz Ankara da Günübirlik Akademi yaptılar.