YOL YORMUYORSA ELBETTE YOLDAŞINDANDIR Altın Aslan Mevlüt EREN

🎗Universal Team Ailem’in Çok Kıymetli Liderlerine ve Ekip Arkadaşlarıma 🎗
👉Universal Team gibi harika bir aile Tiens gibi mükemmel bir şirket ve sizler gibi güzide ekip arkadaşları ile çalışmak çok güzel.
👉Yol yormuyorsa elbette yoldaşındandır. Network marketing çok keyifli ve eğlenceli bir iş. Ancak yer yer zorluklarla elbette karşılaşacaksınız. Merak etmeyin, karşılaştığınız problemlerin hepsi ile daha önce defalarca karşılaşan ve hepsinin çözümünü bilen onlarca liderleriniz var.

👉Bir işi yaparken iki şey sizi ve karekterinizi tanımlar: Hiçbir şeyiniz yokken sabrınız, herşeyiniz varken tavrınız.
👉Çevrenizin ve sizi aşağı çekenlerin negatif tavırlarına aldırış etmeyin ve onlara kızmayın, üzülmeyin. En güzel intikam başarıdır sizi sevmeyenleri üzer.
👉Başarmak için bırakmamayı, pes etmemeyi, göze almalısınız. Korkaklar asla başaramaz, zayıflar asla bitiremez, adanmışlar ise asla pes etmez. Tabiki bedel ödeyeceksiniz bu yolda. Her kazanan yiğidin bir yara izi vardır. Her başarının altında muazzam bir bedel vardır. Ama ilerde gururla ve sevinçle bakacaksınız zor günlerinize.

👉Her yeni güne bir Tiens iş planı ve görev ile başlamalısınız. Hedefiniz bir önceki günden daha iyi olmak olmalı. Kazanamadığınız günler elbette olacak. Başlangıçta ve işinizi takip edip çalışmadığınızda elbette kazanamayacaksınız. İşte o zaman gözünüz ve gönlünüz maaşlı işlerde olacak. Ama unutmayın, sınırsız kabiliyetleriniz ve potansiyeliniz karşılığı aldığınız maaş, hayallerinizi ve haklarınızı unutmanız için size verilmiş bir rüşvet gibidir.
👉Bazen hayat bizleri dört işlemle sınar gerçeklerle çarpar, ayrılıklarla böler, insanlıktan çıkarır ve sonunda “topla kendini”der. İnsan ulaşamadığı herşeyin delisi, ulaştığı herşeyin nankörüdür. Elinizdekilerin kıymetini bilmelisiniz.
👉Eğer depresyondaysanız geçmişte yaşıyorsunuz, endişeliyseniz gelecekte yaşıyorsunuz, huzur içindeyseniz şu anda yaşıyorsunuz demektir. Hep iyi insan olmanın peşinde olmalısınız. Kötü insan başkasının üzüntüsüyle rahatlayandır. Bütün olmaya çalışın, eğer bütün olamıyorsanız, işe yarar bir parça olun, ve bütüne katılın.
👉Ekip arkadaşlarınızın sizi takdirinden çok, kopyalaması ve taklidi önemlidir. Takdir ediliyorsanız değil, taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir…Başarılarınız daim olsun🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Yorum bırakın