YENİ BAŞLAYANLARA TAVSİYELER Altın Aslan Mevlüt EREN

👉1-Network marketingde müthiş bir dayanışma ve yardımlaşma vardır. Başarılı insanların oluşturduğu bir organizasyon olarak beraber çalışırız. Universal Team gibi müthiş, uyumlu ve çalışkan bir takım içinde herkes birbirinden faydalanır harika bir sinerji oluşur, herkesin kazanmasına yardımcı oluruz, işin asıl heyecan veren yönü burasıdır. Bu iş ile insanların çaresizliğe nasıl bağımlı olduklarını anlamalarını ve uyanmalarını sağlarız.

👉2-Birilerinin yılın kaç günü hasta olacağınızı, kaç günü tatile gideceğinizi, ne kadar para alacağınızı belirlemelerine, söylemelerine izin vermeyin, bunun adı gönüllü kurban olmaktır. Bu işi anlattığınız bir çok insanın hayır demesinin sebebi zayıflığa, güçsüzlüğe gönüllü kurban olmaya bağımlı olmalarıdır.

👉3-Network marketing de yaşadığınız her evrede ileriye doğru görmüş olduğunuz kazanımlar ile birlikte nasıl bir global ekonomide yer aldığınızı yaşayarak görmeniz mümkündür. Bütün Avrupa’dan bütün dünyadan kar payı almak, siz uyurken dahi organizasyonunuzun yurtdışında devam etmesi, asrın salgınından etkilenmemesi ve daha onlarca ayrıcalık inanılmaz bir heyecandır. 

👉4-İşte bunun için çok büyük bir tutkunuz ve sizi harekete geçirecek bir ilhamınız olmalı çok çalışmalı ve bolca antrenman yapmalısınız yani sahada olup pratik yapmalısınız, denemekten vazgeçmemelisiniz. Doğuştan hepimiz bir şeyler için seçildik, buluncaya dek denemeliyiz, ancak o zaman yaşamın anlamı ve değeri olur mücadele bittiği anda yaşam bitmiştir.

👉5-Network Marketing bazıları için tutkudur, bazları için sadece araç olabilir. Herkes için tutku olmak zorunda değildir. NM bir tür vasıtadır, kendinizi bütünüyle ortaya koymanıza aracı olur, işte bunun için yapmaya değer, sizin hayallerinizi gerçekleştirme adına çok güçlü bir araçtır.

👉6-Başlangıçta tabiki zorlanacaksınız hangi uçak kolay kalkar ki, ama havalandıktan sonra çok rahat edersiniz emniyet kemerlerini açarsınız. Bu 

sebeple network marketing’e girdiğinizde psikolojik emniyet kemerinizi bağlayınız. Her yeni başlanan iş gibi, doğal bazı süreçlerinin ve seyrinin, yapılması gereken rutinlerinin olduğunu, uyulması gereken kurallarının bulunduğunu unutmayın.

👉7-Klasik ticarette istifa etmemenize yetecek kadar maaş verirler, sizde kovulmamanıza yetecek kadar çalışırsınız, peki küçük yaşamaktan, küçük düşünmekten, belirli sınırlar içerisinde hapsedilmekten bıkmadınız mı? Küçük hayallerden bıkmadınız mı?

👉8-Mütevazi veya çekingen olup başkalarının size katılmalarını istemediğiniz, demo yapmadığınız sürece kesinlikle size, ekibinize, işinize dahil olmayacaklardır. Bu sebeple hayalleriniz için, işi yavaş almaktan vazgeçip, ağır patron gibi davranmayıp, cesurca gidip sormalı, davet etmeli istemeli ve işinizi anlatmalısınız. İşte o zaman organizasyonunuz büyüyecektir. Merak etmeyin gururla anlatacağınız, global çapta, harika bir sağlık destek ürünleri firmasının(TIENS) temsilcisi olarak eşsiz ürünler ve kazanç planı ile, çoğu kimsenin sahip olmadığı eşsiz ayrıcalıklara sahipsiniz.

👉9-Şüpheci dünyadan, etrafınızdaki insanların kabul etmemesinden, inanmamasından ziyade, siz kendinizden emin olup, işinizi tastamam öğrenip, eğitimlerinizi tamamladığınız sürece, organizasyonunuz büyümeye ve para kazanmaya başlayacaksınız, sonuçta bütün potansiyel adaylarınız, iş ortaklarınız ve hayır diyenler peşinizden gelecektir merak etmeyin.

👉10-Hafif yükleriniz olursa büyük hayallerinizin peşinden koşabilirsiniz. İstediğim kadar televizyon izleyeyim,istediğim kadar sosyal medyada dolaşayım, istediğim gibi gezip tozup tatil yapayım dediğinizde sırtınıza yeterince yük almış olursunuz. Bu yükleri hafifletmediğiniz sürece gerçek hayallerinize, uzun vadeli ideallerinize ulaşmanız mümkün değildir. Bedel ödemek çok önemlidir.

Yorum bırakın