SATIŞ KAPAMA HER YERDEDİR Altın Aslan Mevlüt EREN

🎗Satış kapama her yerdedir🎗
🎗Yeni bir bayi ile “eğitim’e davet” satış kapama uygulaması🎗

🎗Yanlış diyalog: Sadece gruptan afişleri paylaşır veya yalvarma modunda birkaç talimat mesajı atar. Sonra da ekibimden kimse katılmadı yaaaaaa diyerek sızlanır ağlar. Anlamıyorum ben bu insanları nasıl böyle bir fırsatı görmezler der durur.
Ayşe: Pazar günü sabah 10:30’da Vilademir Larin’in eğitimi var mutlaka katılmalısın katılmazsan ölümü gör😂
Ahmet: Bir bakayım inşallah…(😏)

🎗Doğru diyalog: Mümkünse yüzyüze ziyaret eder, telefonla bir kaç defa muhabbet edip görüşür, hazırlık soruları ile fırsatı görmesini sağlar takip ederek katılmasını sağlar ve eğitimden sonra değerlendirme ve dönüt alarak sonuca bağlar.
Ayşe: Ahmet bey sizi tanıdığım kadarıyla gelişime ve eğitimlere açık birisiniz. Her geçen gün eğitimin ve bilginin güç olduğu günümüz dünyasında eğitimlerin insanın ekonomik ve kişisel gelişimine katkısı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ahmet: Tabiki bilgi güçtür ve günümüz dünyasında para kazanan her geçen gün kendisini geliştiren kişiler sürekli eğitim alan bireylerdir.
Ayşe: Daha önce ulusal veya uluslararası düzeyde online veya offline dünya çapında kendini ıspatlamış ciddi paralar kazanan bir eğitimciden eğitim dinleme alma şansınız oldu mu?
Ahmet: Neredeeee(e’yi bu kadar uzatması çok güzel artık satışı kapatmaya hazır olun😂)böyle eğitimler çok pahalıdır ve maalesef bunları karşılayacak ekonomik imkanlara sahip değilim
Ayşe: Benim şu anda çalıştığım uluslarası şirket bizlerin her ay ücretsiz olarak uluslararası yatırım ve girişimci uzmanlarından ücretsiz eğitim almasını sağlıyor?
Ahmet:Neeeeee😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳
Ayşe: Eğer bu konuda ciddi isen sana yardımcı olabilirim, böyle bir imkan sağlayabilirim…
Ahmet: Tabiki…☺️☺️☺️
Ayşe: O halde 7 Kasım Pazar günü saat 10:30’da sakın kimseye randevu verme. Dünya çapında işin uzmanından ayda 500.000 tl kazanan ve bizlere bunun sırlarını ücretsiz olarak anlatacak bir girişimciden harika bir eğitim almaya hazır ol. Bu eğitimden sonra senin ile tekrar değerlendirme toplantısı yapıp bu eğitimi karşılıklı müzakere edeceğiz. Lütfen randevu defterine not al, seni tekrar arayacağım görüşmek üzere.
Ahmet:Süper yaaaaaa(a’yı uzatması güzel… satışı kapattığınızın göstergesidir.Kesinlikle eğitime katılır. Motive olur işi yapmaya devam eder ve siz işinizi bu sayede inanılmaz derecede büyütürsünüz.
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Yorum bırakın