NM’DE ETİK DIŞI ÇALIŞMAK-MAYMUN İŞTAHLI OLMAK-FİRMA DEĞİŞTİRMEK Altın aslan Mevlüt Eren


🎗1-Bu sektörde yapılan en büyük hatalardan bir tanesi başka bir firmada aktif olarak çalışan distribütöre iş teklif etmektir. Bir başkasının firmasını kötüleyerek kendi firmamızı yüceltemeyiz. Böyle yapmakla aslında sektörü kötülüyoruz.
🎗2-Sektörümüzde en doğrusu sıfırdan insanlar alıp onları yetiştirmektir ve bu daha kolaydır.
🎗3-İşimizi kolay kurmanın yolu başka firmalarda çalışan insanlara iş teklif etmek değildir. Başka firmalardan insanlar çekerek ekibinizi büyütemezsiniz. Kendi kişisel çapınızı, liderlik kapasitenizi artırmalısınız. Kendinizi geliştirin ve çekim gücü olan lider olmaya bakın. Başkalarını aşağı çekerek işinizi büyütemezsiniz kendi yetkinliklerinizi artırmalısınız.
🎗4-Etik dışı vaatlerle davet edildiğiniz Network marketing firmalarında anlatılanlar, vadedilenler, taahhüt edilenler anlatıldığı gibi olmayabilir. O firmanın gerçeklerini ancak yaşadığınızda o firmanın içine girdiğinizde anlarsınız.
🎗5-Dünyanın her tarafında kaliteli Network marketing firmaları büyük çoğunlukla aynı sistemde çalışır. Doğru bir firmada başarılı olamayan başka bir firmada da kesinlikle başarılı olamaz. Aslında sık sık firma değiştiren kişiler değiştirmesi gerekenin kendisi olduğunu unutur ve firma değiştirmekle büyülü bir elin kendisine dokunacağını bir anda organizasyon kurup büyük paralar kazanacağını zanneder ama bu tamamen bir aldanma ve kafasını kuma gömüp gerçekleri görmemektir. Çünkü gerçek network marketing firmaları üç aşağı beş yukarı aynı kazanç planına, aynı sisteme sahiptir. Eğer ürünlerinize, şirketinize ve ekibinize güveniyorsanız kurduğunuz bir organizasyonu boş hülyalar için dağıtmayın. Firma değiştirmeye değil, sebat ve istikametle işin doğrusunu ve nasıl yapılması gerektiğini öğrenerek yol almaya bakın.
🎗6-Tiens Dünyada 26 yıldır faaliyet gösteren köklü bir firma. Türkiye’de yepyeni, gerçekten problem çözen ürünleri ve distribütörlerini kollayan, gözeten, dünyada network marketing sistemlerinin geldiği en son noktadaki kazanç planını sahip. Universal Team ise ekip arkadaşlarına yardım etmek, kariyer yaptırmak için canla başla mücadele eden, kurumsal ve sistematik olarak çalışan çok ama çok donanımlı liderlere ve ekip arkadaşlarına sahip, harika eğitim sistemleri ile ekip arkadaşlarını donatan etik bir takım. Sözlerimi onursal yönetici Viladimir Larin’in sözleri ile bitirmek istiyorum: “Türkiye Tiens bütün dünya pazarını ele geçirmek üzere ve göreceksiniz önümüzdeki yıllarda bu pazarı ele geçirecektir. Tiens size Kader’in lütuf olarak yolunuza çıkartmış olduğu muazzam bir firmadır”

Yorum bırakın