KADER YOLUNU DEĞİŞTİRMEYENLERE YARDIM ETMEZ Yönetici Mevlüt Eren

🌹GÜNAYDIN DEĞERLİ UT AİLEM🌹
🎗Kader yolunu değiştirmenlere yardım etmez..Bütün başarısızlıklar tembellikler tekrarına aşıktır.
🎗Çalışmamak tembel tembel oturmak hayatı akışına bırakmak güneşin altında uyumak gibidir, başlangıçta hoşunuza gider ama bir müddet sonra sizi yakar kavurur ve dayanılmaz bir hal alır ve çok ağır bedeller ödersiniz.
🎗Başarılı insanlarla başarısız insanlar arasındaki en büyük fark başarılı insanların harekete geçmesi başarısız insanların ise “bir gün yaparım” diyerek hep ertelemeleri ve sürekli o “bir gün adasında” kalmaları lütfen adayı terk edin.
🎗Hemen harekete geçmeli tekrar tekrar yapmalı çünkü hayatta tekrar tekrar yapılan her şey alışkanlıklarınız oluyor.
🎗Hayatta başarılı olan insanların %95’i beklediğinden çok daha farklı bir şekilde başarılı olmuştur o halde yeni bir fikir yeni bir konsept ile karşılaştığınızda lütfen hemen harekete geçin.
🎗Kazananlarla kaybedenler arasındaki en büyük fark kazananlar katılanırlar. Evet bir uçak %99 güzergahın dışında gider çünkü karadan değil havadan gider işte girişimcilik farklı yollar deneme ve bütün hayal kırıklıkları başarısızlıklar reddedilmelere rağmen denemeye devam etmektir.
🎗İnsanlar neden şu anda bulundukları noktadalar veya durumdalar? Çünkü o noktada o durumda olmaya karar vermişlerdir. Kendi yaptıklarımız veya yapmadıklarımız katlandıklarımız veya katlanmadıklarımız nedeniyle bulunduğumuz noktadayız.
🎗Neredeyseniz orada bulunmaya karar vermişsiniz demektir. Bulunduğunuz noktada mutlu değilsiniz yeni bir karar vermelisiniz.
✋✋✋✋Bütün liderlerimize bol kayıtlar, bol kazançlar mutlu sağlıklı huzurlu bir gün diliyorum..✋✋✋✋✋✋✋✋✋✋✋✋✋✋✋✋✋

1 thought on “KADER YOLUNU DEĞİŞTİRMEYENLERE YARDIM ETMEZ Yönetici Mevlüt Eren”

Yorum bırakın