HAYATTA HER ŞEYİN BİR KANUNU VARDIR: NM DE BEDEL ÖDEMEK Altın Aslan Mevlüt Eren

🎗1-Hayatta hiçbir kanunu çiğneyemezsiniz.

Uyulması gereken kurallar, ödenmesi gereken bedeller, yapılması gereken fedakarlıklar vardır her zaman. 

🎗2-Bana arkadaşlarını göster sana geleceğini göstereyim. Çok çalışmak, kendini bu işe vermek, katı bir inanç, kararlılık; (Danışmanınıza bağlıdır)bunlar çok kazananlar ile az kazananlar arasındaki farklardır. 

🎗3-Kesinlikle ödenmesi gereken bir bedel vardır bir fiyat etiketi var ve siz onu kesinlikle göremezsiniz. Kimsenin kendisini kötü hissetmesini sağlamayın. İnsanlara inançlarınızı transfer etmelisiniz. İnsanların tutkularının ne olduğunu bulmalarına yardımcı olun. Çünkü kaybetmişler farkında değiller uyandırın.İnsanların kalbinde ne olduklarını bulmalarına yardımcı olun. Bu iş için bedel ödemeye hazır olup olmadıklarını bakın. 

🎗4-Önce beyninizle düşünmeli sonra bu inancı yüreginize transfer etmelisiniz. Hayatta bazen dönüm noktaları vardır bazen bir şeyler sizi tetikler, hayatınızın yönünü değiştirir. Bazı insanların yanında beyninizde bir şeyler çalar bir beyin patlaması yaşarsınız. Böyle insanlarla beraber olun.

🎗5-Bu işte kişisel sorumluluğunuzun yüksek olması çok önemli.Hayattaki en önemli olgunluk kendinizi unutup başkalarını düşünmeyi öğrenmektir. İnancı başkalarına transfer etmenizi sağlayan en önemli şey budur. 

🎗6-Liderlerinizi avlayarak yakalamazsınız. İş ortaklarınızı adeta bir insandan başka bir insana dönüştürüyorsunuz, lider yapıyorsunuz.

Her şeyi aynısı gibi yapıyorum söylenen her şeyi uyguluyorum ama olmuyor diyorsanız kesinlikle ruh eksiktir. Bizim işimizde uygulamaları, ruh katmadan, tutku ve inanç olmadan robot gibi yapmak başarıya ulaştırmaz. Sonuçlar buna bağlı olarak değişir. İşte o zaman bu ruh ve moda bağlı olarak bir davet bile çok değişir anlam kazanır, işinizi sunma şekliniz değişir. 

🎗7-Bazen ekibinizin ayağa kalkması ve yürümesi için bir lider olarak sizi görmeleri gerekir. Sadece sizin karar vermeniz yetmez siz insanların olmak istedikleri kişiler olmasını sağlıyorsunuz ama onlar da isterse. 

🎗8-Olmazsa olmazlar: Tutku sevgi ilgi ve iletişim.

Yorum bırakın