GLUKOZAMİN

Glukozamin birbirine bağlanmış şekerlerin ve proteinlerin zincirlerinden yapılmış eklemlerin kıkırdağında bulunan  ve eklemler arası kayganlığı sağlayan bir bileşiktir. 

Glukozamin güçlü doğal antiinflamatuar(iltihaplanma karşıtı) ve anti aging ( yaşlanma karşıtı) özelliklere sahiptir.

Glikozamin üzerinde yapılan araştırmaların çoğu, glukozamin  takviyesinin kullanılmasının ya da bu bileşenin kemik suyu gibi doğal kaynaklardan elde edilmesinin eklem yıkımını önlemeye ve  ağrıyı hafifletmeye yardımcı olmak için kıkırdak ve sinosiyal sıvı miktarını artırdığını göstermiştir.

GLUKOZAMİN FAYDALARI

 1. Eklem kemik ve kas ağrısını en aza indirerek rahat hareket etmenizi sağlar.
 2. Düşük iltihaplanma otoimmun reaksiyonlarını tersine çevirmeye yardımcı olmak.
 3. Eklem sağlığını korumak
 4. Bağırsak astarını korumak ve onarmak
 5. Mide mesane ve bağırsaklarda tahrişe karşı mücadele etmek
 6. Enflamatuar bağırsak hastalığını ve sızıntılı bağırsak sendromunu tedavi etmek
 7. Kırıkları ve yaralanmaları takiben dokuları ve daha güçlü kemikleri yeniden inşa etmek
 8. İltihaplı romatizmada
 9. Romatizmal hastalıklarda etkili

GLUKOZAMİN Gıda Müh.Dr.Nihal Şimşekli

GLUKOZAMİN Huriye Coşkun

GLUKOZAMİN Biyolog Gülseren Balkaş

ÜRÜN DENEYİMLERİ

 1. Kahramanmaraş tan Dr. Harun beyin paylaşımı 11.04.2019
  Anneme, dizlerindeki agrilar için hemen hemen hergün igne yaparken tiensle tanıştiktan sonra gıda takviyesi olan glukozamini anneme kullanmaya başladım ve 1 haftadır igne yapmiyorum.mukemmel bir ürün.Ayrica ben de kordiseps mantariyla çok enerjiğim,yorulmak nedir bilmiyorum
 2. Erzincan Bayimiz Emre beyin Paylaşımı:
  Merhaba arkadaşlar,
  Ben aranızda oldukça yeniyim. Size Tiens glukozamin ürünü ile ilgili bir deneyimimi aktarmak istiyorum.Kayınvalidem diz kapaklarından da çok rahatsızdı ve dizleri çok ağrıyordu. O kadar ki dizlerine sıvı enjekte bile edildi fakat çözüm bulamadılar. MR çeken doktorun kaynanamın dizleri için “enkaz” dediğini biliyorum. Ben Tiens’e üye olunca bana çok gülmüşlerdi aslında ama kaynanama diz problemi için glukozamin verdim ve dedim ki “kaynana kaybedecek neyin var?” 🙂 O da doktor yeğenlerine danıştı ve glukozamin ile ilgili okey alınca da kullanmaya başladı. Ama kullanım şartlarına tam olarak uydu. Bugün 9. Gün ve dizleri çok çok iyi durumda. Eskiden Merdiven çıkamıyordu şimdi problemsiz ve ağrısız bir şekilde çıkıyor. Eskiden 100 metre yürüyünce 5 dk dinleniyordu ağrıdan, şimdi süper yürüyor.
  Teşekkürler Tiens, teşekkürler bizleri bu iş ile tanıştıranlar…
 3. Bülent Aksakal [8/14/19]  Merhabalar arkadaşlar,Tiens bayisi olarak iki deneyimimi paylaşmak istiyorum,  İlki;son iki sene dizlerim bazı bükülme ve diz hareketlerinden dolayı ağrı yapıyordu 3 hafta önce Tiens glikozamine başladım,sabah ve akşam tok karnına birer tane kullandım ve şu an bariz bir şekilde ağrı kesildi çok şükür.
 4. Ömer Faruk TATAR  [27/9 12:06]: Bu gün TİENS AİLESİ ne katılımımın 5.ayı bitti.Diz kapaklarında oluşan tahribat için ortopedi doktoru özel bir iğne tedavisi uyguladı.PRP iğne verdi devlet baba karşılamıyor:worried:.1 iğne 350 tl idi o zaman.Şimdi 400 küsur olmuş.Bu arada eklem sıvısı için glikozamin kullanmamı tavsiye etmişlerdi.Tevafuk oldu. Ben ilk bayi olduktan sonra hiç ara vermeden 5.kutuya başladım.Merdiven çikamiyordum dizlerimi kıvıramiyordum.Ve bu gün Fizik tedavi uzmanindan randevu aldim.Muayene sonucu dizlerimin gayet iyi olduğunu film cekmeye bile gerek olmadığını soyledi dr.Hocam ben 5.kutuya başladım 5 aydır içiyorum glikozamin dedim devam edeyim mi dedim ve calsiyum da içiyorum hocam yaninda dedim 1 kutu daha calsiyuma devam dedi hoca.(Hoca sanki Tıensten bahsediyor dedim kendi kendime. 6 aya tamamla sonra birakabilirsin 6 ay ara ver ve tekrar bakalım 6 ay sonra ama şu an eskiye göre gayet iyi daha önceki filmle arasinda dağlar kadar fark var gerek yok filme
 5. Aydın Balikci: Burda Kordiseps mantarı Kalsiyum Glukozamin ve ped kullanan bir bayanın bel fıtığı geçmiş doktora gitmiş 2 ay kullanmış bu bir mucize emar tertemiz çıkmış bel fıtığı omurilikteki sıvını dışarı akıp donmasıyla oluyor Glukozamin de eklemlerde sıvı üretimi yapıyor Kordiseps de sinir sıkışmalarına iyi gelir bel fıtığı sinirlerin sıkışmasından da oluyor bel fıtığı olan mutlaka Glukozamin ve Kordiseps kullansın çevresinde varsa tavsiye etsin!..
 6. TARSUS TA TİENS KORDİSEPS MANTARI GLUKOZAMİN KULLANAN BİR KULLANICIMIZIN BEL FITIĞI GEÇMİŞTİR.  BEL FITIĞI SİNİR SIKIŞMASINDAN VE OMURİLİKTEKİ SIVININ DIŞARI AKIP DONMASINDAN OLUR BU SIVIYI YERİNE GETİREN GLUKOZAMİNDİR KORDİSEPS DE SİNİR SIKIŞMASINA İYİ GELİR
Etkinlik bulunamadı!
Aylık Haftalık Günlük

Eylül 2022

Pzt
Sal
Çar
Per
Cum
Cmt
Paz
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
Events for 1st Eylül
Etkinlik Yok
Events for 2nd Eylül
Etkinlik Yok
Events for 3rd Eylül
Etkinlik Yok
Events for 4th Eylül
Etkinlik Yok
Events for 5th Eylül
Etkinlik Yok
Events for 6th Eylül
Etkinlik Yok
Events for 7th Eylül
Etkinlik Yok
Events for 8th Eylül
Etkinlik Yok
Events for 9th Eylül
Etkinlik Yok
Events for 10th Eylül
Etkinlik Yok
Events for 11th Eylül
Etkinlik Yok
Events for 12th Eylül
Etkinlik Yok
Events for 13th Eylül
Etkinlik Yok
Events for 14th Eylül
Etkinlik Yok
Events for 15th Eylül
Etkinlik Yok
Events for 16th Eylül
Etkinlik Yok
Events for 17th Eylül
Etkinlik Yok
Events for 18th Eylül
Etkinlik Yok
Events for 19th Eylül
Etkinlik Yok
Events for 20th Eylül
Etkinlik Yok
Events for 21st Eylül
Etkinlik Yok
Events for 22nd Eylül
Etkinlik Yok
Events for 23rd Eylül
Etkinlik Yok
Events for 24th Eylül
Etkinlik Yok
Events for 25th Eylül
Etkinlik Yok
Events for 26th Eylül
Etkinlik Yok
Events for 27th Eylül
Etkinlik Yok
Events for 28th Eylül
Etkinlik Yok
Events for 29th Eylül
Etkinlik Yok
Events for 30th Eylül
Etkinlik Yok