TIENS Akademi 5-7 Kasım tarihlerinde Hatay’ın Erzin ilçesi Hattuşa Otel’de yapıldı.

Türkiye’nin değişik illerinden yüze yakın distribütörün katıldığı Hatay/Erzin akademi programına altın arslan liderlerimiz Mevlüt Eren, Raife&Fatih Açıkgöz, Şengül&Ömer Bozalan ile bronz arslan liderlerimiz Gülbeyaz&Mustafa İÇTİN , Hatice&Yusuf YAZAR katıldı. Akademi boyunca liderlerden eğitim alan distribütörler “Gelirken zorlandık ama katıldığımız için çok mutluyuz iyi ki gelmişiz” dedikleri görüldü.

Akademi’de altın arslan Şengül&Ömer Bozalan liderlerimiz başarı hikayelerini paylaşırken, altın aslan Raife&Fatih AÇIKGÖZ liderlerimiz ise yeni distribütör adaptasyonu ve takip eğitimi verdi.

Universal team takım başkanı altın arslan Mevlüt EREN liderimiz ise Story eğitimi ve Vshare üzerinden kazanç planı nasıl anlatılır? konulu iki eğitimle akademiye damgasını vurdu. Özellikle story eğitiminden çok etkilendiklerini söyleyen katılımcılar ” Burda kabımızı doldurduk, şimdi sahalara inip çalışma zamanı ” dediler.

Aynı zamanda organizasyon sorumlusu olan altın aslan Fatih AÇIKGÖZ ün 6 yıldız kariyerindeki liderlerden hedef alması akademinin verimliliğini bir kat daha arttırdı.

Ayrıca bronz arslan Gülbeyaz&Mustafa İÇTİN liderlerimizin etkili sunum teknikleri ve Hatice&Yusuf YAZAR liderlerimizin kopyalama eğitimi de çok ilgi gördü. Aşağıda bu güzel akademiden kareler görebilirsiniz.

Tarih

05 - 07 Kas 2021
Expired!

Zaman

All Day
Hattuşa Termal Otel

Yer

Hattuşa Termal Otel
Başlamış, 31960 Erzin/Hatay
Web sitesi
https://www.hattusa.com.tr/
Raife&Fatih AÇIKGÖZ

Organizatör

Raife&Fatih AÇIKGÖZ

1 thought on “TIENS Akademi 5-7 Kasım tarihlerinde Hatay’ın Erzin ilçesi Hattuşa Otel’de yapıldı.”

  1. Kübra TARHAN

    Harika bir akademiydi heyecanlı, eğlenceli, bolca kişisel gelişimeğitimleri aldığımız bir akademiydi.. Cüzdanımızı doldurmak için beynimizi doldurduk ve döndük bu muhteşem organizasyonu düzenleyip bizi davet eden Fatih – Raife AÇIKGÖZ liderlerime sonsuz teşekkürler 🙏😇🤗

Bir cevap yazın