BU İŞ BANA GÖRE DEĞİL DİYEREK SADECE KENDİNİZİ KANDIRIRSINIZ Altın Aslan Mevlüt Eren

BAKALIM BU İŞİ KİMLER NASIL YAPABİLİR, KİMLER YAPAMAZ ? 

1- ÇEVRESİ OLMAYANLAR YAPABİLİR Mİ? Evet yapabilirler, çevresi olan 3 kişiyi TİENS’le tanıştırırlarsa başarılı olurlar. 

2- ZAMANI OLMAYANLAR YAPABİLİR Mİ? Evet yapabilirler, zamanı olan 3 kişi bularak veya ürün videolarını izletip, izleyip ilgilenenleri de seminere yollayarak ya da telefonla bizi arattırarak yine başarılı olurlar. 

3- FARKLI İLLERDE OLANLAR YAPABİLİR Mİ? Evet yapabilirler, bir çok şehirde yapılacak olan düzenli seminerlerden faydalanırlar.Ya da ürünlerle ve işle ilgili hazırladığımız ve hazırlayacağımız videoları izleterek çok rahati lerleyebilirler. 

4- MAKAM ve KARİYER SAHİPLERİ YAPABİLİR Mİ? Evet yapabilirler, Vali yardımcıları, hakimler, savcılar, doktorlar, genel müdürler TİENS’e eşlerinin ismiyle de olsa girebilir ve başarılı olabilirler. 

5- ZENGİNLER YAPABİLİR Mİ? Evet yapabilirler, zenginler genelde girişimci ruha sahip, korkusuz insanlardır ve fırsatları diğerlerinden daha çabuk görürler. 

6- FAKİRLER YAPABİLİR Mİ? Evet yapabilirler, nedenleri diğer insanlara oranla çok daha baskın olduğu için ne yapar yapar para bulup TİENS’e katılırlar ve diğerlerine göre çok daha başarılı olurlar. 

Dünyada en başarılı ülkelere bakarsak Hindistan, Somali, Bulgaristan gibi fakir ülkeleri görürüz, bu işin zengin ülkelere göre çok daha hızlı ilerlemesinin nedeni de budur. 

7- GENÇLER YAPABİLİR Mİ? Evet yapabilirler, bizlere göre olaylara daha berrak akılla bakarlar ve genç yaşta olmaları gibi diğer tüm sınıfları ezen bir avantaja sahiptirler. Eğer ebeveynlerini ya da güçle paraya sahip yetişkinleri sisteme sokma başarısını gösterebilirlerse, karşılarında hiç kimse duramaz. 

8- YAŞLILAR YAPABİLİR Mİ? Evet yapabilirler, sağlıkları dolayısıyla TİENS’e en çok ihtiyacı olan gruptur, en kolay onlar başlarlar. Çünkü çoğunun hayattan en büyük beklentisi, yaşamını sağlıklı bir şekilde, ele güne muhtaç olmadan sürdürmektir. 

9- TEMBELLER YAPABİLİR Mİ? Evet yapabilirler, Bill GATES der ki: “En zor işlerin başına, en tembelleri getiririm. Onlar en az enerjiyle, en kısa yoldan çözüme giderler.”  08 – 17 mesaisi yok, patron yok, karışan eden yok. Ayrıca aslında tembel insan yoktur.  Kendisini, motive edecek nedenle karşılaşmamış insan vardır. Bizim işimiz  Dünyadaki en heyecanlı ve en tatmin edici iştir. 

10- CİMRİLER YAPABİLİR Mİ? Evet yapabilirler, işe girişleri, 4 kişiyi işe soktukları zaman verdikleri paranın geriye döneceğini öğrenene kadar çok zordur. Bunu öğrenir öğrenmez kredi kartını çıkartır. 

HERKES YAPABİLİR Mİ YANİ BU İŞİ?

HAYIR !!! 

İNANÇLARINI YİTİRMİŞ KİŞİLER. NE OLURSA OLSUN ASLA BAŞARILI OLAMAYACAK TEK GRUPTUR. 

Bunlardan uzak durun çünkü etraflarını da umutsuzluğa boğan, inanç emicilerdir bunlar. Bunlar belki arkadaşınız, belki anneniz, belki de kardeşiniz olabilir. 

Sözün özü enerjisini ve inancını kaybetmemiş herkes bu işi yapabilir. Yeter ki bir HAYALİNİZ olsun.

Büyük hayalleri olanlar devamlı uçarlar ve uçtuklarına asla şaşırmazlar..

Yorum bırakın