BİR GÜN YAPARIM Altın Aslan Mevlüt EREN

🎗Başarılı insanlarla başarısız insanlar arasındaki en büyük fark başarılı insanların harekete geçmesi başarısız insanların ise “bir gün yaparım” diyerek hep ertelemeleri ve sürekli o “bir gün adasında” kalmaları lütfen adayı terk edin.
🎗Hemen harekete geçmeli tekrar tekrar yapmalı çünkü hayatta tekrar tekrar yapılan her şey alışkanlıklarınız oluyor.
🎗Hayatta başarılı olan insanların %95’i beklediğinden çok daha farklı bir şekilde başarılı olmuştur o halde yeni bir fikir yeni bir konsept ile karşılaştığınızda lütfen hemen harekete geçin.
🎗Kazananlarla kaybedenler arasındaki en büyük fark kazananlar katlanırlar.
🎗Evet bir uçak %99 güzergahın dışında gider çünkü karadan değil havadan gider işte girişimcilik farklı yollar deneme ve bütün hayal kırıklıkları başarısızlıklar reddedilmelere rağmen denemeye devam etmektir.
🎗İnsanlar neden şu anda bulundukları noktadalar veya durumdalar? Çünkü o noktada, o durumda olmaya karar vermişlerdir. Kendi yaptıklarımız veya yapmadıklarımız, katlandıklarımız veya katlanmadıklarımız nedeniyle bulunduğumuz noktadayız.
🎗Neredeyseniz orada bulunmaya karar vermişsiniz demektir. O halde bulunduğunuz noktada mutlu değilseniz yeni bir karar vermelisiniz.

Yorum bırakın